2 debuutfilms: Urchin & The Chronology of Water
Deze maand vertonen we twee debuutfilms. Acteurs Harris Dickinson en Kristen Stewart hebben hun eerste films geregisseerd.
Urchin
In dit ijzersterke regiedebuut van Harris Dickinson (Babygirl, Triangle of Sadness) probeert de dakloze drugsverslaafde Mike (Frank Dillane) zijn leven weer op de rails te krijgen na een verblijf in de gevangenis. Hij vindt werk, een dak boven zijn hoofd en zelfs een voorzichtige nieuwe relatie. Mike verlangt naar rust en stabiliteit, maar op de straten van Londen ligt een misstap steeds op de loer. De hoopvolle doch zelfdestructieve Mike loopt daarmee niet alleen tegen zijn eigen grenzen aan, maar ook tegen een systeem dat hem steeds opnieuw in de steek laat.
The Chronology of Water
Een jonge vrouw vecht zich los uit zelfdestructie en vindt haar stem in woorden en water. Kristen Stewarts langverwachte regiedebuut is een intense duik in de poëtische memoires van schrijfster Lidia Yuknavitch.
